Polityka prywatności

Polityka prywatności People Service Recruitment Sp. z o.o. dba o poufność i bezpieczeństwo danych osobowych i wszelkiej korespondencji związanej z prowadzonymi projektami.

Właścicielem i administratorem serwisu www.peopleservice.pl oraz bazy danych kandydatów jest People Service Recruitment  Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Ostrobramska 83/1703B.

Rejestracja w bazie kandydatów jest dobrowolna. Przekazane przez Państwa dane są chronione są przed niepowołanym dostępem osób postronnych. Nadto, aby dodatkowo zabezpieczyć Państwa dane przed utratą, zawartość bazy kandydatów jest regularnie archiwizowana.

Przekazując swoje dane celem zarejestrowania się w bazie kandydatów wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych do wiadomości People Service Recruitment  Sp. z o.o. do celów rekrutacji, przekazanie Państwa danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz podejmowanie przez People Service Recruitment  Sp. z o.o. czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych nam dokumentów i informacji w nich zawartych.

Rejestrując się w bazie kandydatów mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, w tym do poprawiania treści swoich danych oraz zażądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Mają Państwo również prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych w wyżej opisanym celu, a także wyrażenia sprzeciwu wobec przekazywania danych innym podmiotom.

Podczas przeglądania strony www.peopleservice.pl automatycznie zbierane są dane dotyczące Państwa wizyty (np. adres IP, typ przeglądarki, informacje o lokalizacji odwiedzającego itp.). Powyższe dane służą wyłącznie celom statystycznym i nie można ich edytować, ani usuwać.

People Service Recruitment  Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na łamach serwisu www.peopleservice.pl.